Laste sünnipäevad

 
.

Spordipidu.ee laste sünnipäevad Tallinnas ja Tartus pakuvad head võimalust oma tähtpäevi sportlikult tähistada ning tunda rõõmu kehalisest tegevusest koos oma sõpradega.

Peod toimuvad erinevates Tartu ja Tallinna spordihoonetes (suvisel ajal enamasti õues), mis pakuvad tegevusteks suurepäraseid tingimusi!

Iga spordiala jaoks on treener, kes sünnipäevapeo läbi viib. Treener valib tegevused vastavalt osalejate vanusele ja võimetele ning soovidele. Sünnipäeva käigus viiakse läbi vastava spordialaga seonduvaid lõbusaid mänge.

Meie eesmärk on korraldada meeldejäävad ja lõbusad laste sünnipäevad, mis süstivad osalejatesse ka spordipisikut. Loodame, et nii mõnigi spordipeol osalenu hakkab tänu positiivsele emotsioonile ka regulaarselt spordiga tegelema. Pidude käigus on hea võimalus tutvuda erinevate spordialadega.

Lai valik tegevusi, aktiivne ja palju liikumist pakkuv sünnipäev – lapsed armastavad seda!

Loomulikult on külalistele võimalik katta ka sünnipäevalaud.

Meie spordipeod toimuvad enamasti nädalavahetustel, kuna nädala sees (E-R) õhtuti kasutavad spordisaale spordiklubid treeningute läbiviimiseks. Suvisel ajal saame pidusid läbi viia ka nädala sees.

.

Kuidas sportlikud laste sünnipäevad välja näevad?

 

 

Aeg

Tulge ise ning kutsuge ka külalised kohale 10-15 minutit varem, et jõuaks õnnitlused vastu võtta ning vajadusel riideid vahetada. Enne ja pärast pidu on võimalik kasutada riietusruumi.

 

Söök ja jook

Sünnipäevalaud on võimalik katta kas spordisaali äärde või mujale sobivasse kohta, sõltuvalt spordialast ning toimumiskohast. Meie kogemus näiteb, et lapsed söövad sportlikel sünnipäevadel minimaalselt. Piisab vähesest, mida oleks mugav pakkuda ja tarbida. Hästi sobivad näiteks puuviljad, pirukad jms. Joogi osas võiks olla ka midagi, mis oleks sportimise ajal mugav juua. Selleks on ideaalne 0.5L pudelivesi.

 

Riietus

Sportlike sünnipäevade osalejatel soovitame kanda spordiriideid ja –jalatseid, nagu näiteks ka kooli kehalise kasvatuse tunnis. Riideid saab vahetada spordihoones olevas riietusruumis, kus on ka pesemisvõimalus. Vajadusel on poistele ja tüdrukutele eraldi riietusruumid. Matisaalides (judo, karate jms) ollakse tavaliselt sokkides.

 

 

.

Miks valida spordipidu?

 

  • Lastele meeldivad sünnipäevadel kehaliselt aktiivsed tegevused

  • Kogenud treenerid on suurepärased peojuhid, kes sisustavad laste sünnipäevad huvitavate, lõbusate ja sportlike tegevustega

  • Lastel on unikaalne võimalus tutvuda huvitavate spordialadega professionaalsete treenerite juhendamisel

  • Lapsevanem ei pea muretsema sünnipäevapeo tegevuste pärast, seda teeme meie!

  • Hea vaheldus mängutubadele

  • Sport on tervislik ja pop!