Surf/SUP

 

SUP-i surf on suurepärane võimalus osaleda surfimaailma võlus. SUP-i ehk aerulauaga on imelihtne vee peal liikuda. See on midagi uut ja veidi teistsugust, millega hakkama saavad kõik.

Sünnipäevapeo käigus tutvustakse lastele purjelaua- kui ka SUP-i surfi põhitõdesid, proovitakse õpitut kuival maal ning seejärel vees. Antud sünnipäevapidu sobib hästi lastele, kellel meeldib vees hullamine. Kõik osalejad saavad unikaalse kogemuse ning positiivse sportliku elamuse!

Igaüks saab hakkama!

Kogu peo vältel on sünnipäevaseltskonna päralt terrass, millel on ka kööginurgaga siseruum. Head tingimused mõnusaks olemiseks ja sünnipäevalaua katmiseks!

Surfiteemaline pidu sobib spordipeoks kõigile vanuses 6-12.

Sünnipäevapidu kestab 3h:
2h purjelaua ja SUP koolitus maal ja merel
1h kulub riietumiseks, söömiseks jm (seltskonnal on kasutada terrass, kus on ka kööginurgaga siseruum)

Koht

Pirita Surfiklubi, Merivälja tee 1F Tallinn

Hind

15.-€/laps + 129.-€. Minimaalne osalevate laste arv on 8
(näiteks sünnipäeva hind, kus osaleb 8 last, on 8*15+129= 249.- €)

Sünnipäevapidu sisaldab

  • Vajaliku surfivarustuse rent (SUP, purjelaud, kalipso)
  • Eraldi ruum ja terrass sünnipäevalaua katmiseks ja koosviibimiseks
  • Treeneri poolt juhendatud tegevus lastele, kes osalevad aktiivses tegevuses

 

Kuidas sportlik laste sünnipäev välja näeb?

Tulge ise ning kutsuge ka külalised 15 minutit enne peo algust kohale. Kogunege Pirita surfiklubi hoone ette. Treener tuleb ning juhatab teid edasi.

Treeneri poolt organiseeritud surfiteemaline tegevus kestab umbes kaks tundi. Sellest osa kuival maal ning teine osa vees. Kui mõni laps siiski ei soovi surfata, saab ta lihtsalt rannamõnusid nautida. Lapsevanemad saavad soovi korral lapsi ka ise vees aidata (surfamine toimub umbes põlvekõrguses vees). 

Pärast seda saavad lapsed riietuda ning koguneda terrassile või siseruumi (olenevalt ilmast), kus on head tingimused süüa ning muljeid jagada!